🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale












Eyepetizer Acapulco Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | ACAPULCO |
| Color | SIL (C.1–59), GOLD (C.4–61), ROSEGOLD (C.9–62) |
| Shape | Heart Shape |
| Material | METAL |
| Type | Â Rim-less |
| Lens Width | Â 57 mm |
| Â Bridge Width | Â 16 mm |
| Temple Length | Â 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
Select Select Color
Select Select Lens Option
From $111.18
Original: $317.65
-65%Eyepetizer Acapulco Sunglass—
$317.65
$111.18Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | EYEPETIZER |
| Model No | ACAPULCO |
| Color | SIL (C.1–59), GOLD (C.4–61), ROSEGOLD (C.9–62) |
| Shape | Heart Shape |
| Material | METAL |
| Type | Â Rim-less |
| Lens Width | Â 57 mm |
| Â Bridge Width | Â 16 mm |
| Temple Length | Â 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
























