🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale








Emporio Armani 4239U Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Emporio Armani |
| Model No |
 EA4239U |
| Color | Shiny black (501784), Shiny black P (501787) |
| Shape |
 Rectangle |
| Material | Â Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width |  55 mm |
| Temple Length | Â 140 mm |
| Bridge Width | Â 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $134.18
Emporio Armani 4239U Sunglass—
$134.18
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Emporio Armani |
| Model No |
 EA4239U |
| Color | Shiny black (501784), Shiny black P (501787) |
| Shape |
 Rectangle |
| Material | Â Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width |  55 mm |
| Temple Length | Â 140 mm |
| Bridge Width | Â 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |
























