🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Emporio Armani 4188U Sunglass
@@@
| Brand | Emporio Armani |
| Model No |
EA4188U |
| Color | Shiny Black (5017T3) |
| Shape |
Pillow |
| Material | Shell |
| Type | Half Rim |
| Lens Width | 62 mm (L) |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 11 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$42.07
Original: $120.21
-65%Emporio Armani 4188U Sunglass—
$120.21
$42.07Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
@@@
| Brand | Emporio Armani |
| Model No |
EA4188U |
| Color | Shiny Black (5017T3) |
| Shape |
Pillow |
| Material | Shell |
| Type | Half Rim |
| Lens Width | 62 mm (L) |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 11 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























