š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Emporio Armani 4197 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Emporio Armani |
| Model No |
Ā EA4197 |
| Color |
Ā Havana (587983) |
| Shape |
Ā Pillow |
| Material | Ā Acetate |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 57 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Bridge Width | Ā 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
$44.25
Original: $126.42
-65%Emporio Armani 4197 Sunglassā
$126.42
$44.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Emporio Armani |
| Model No |
Ā EA4197 |
| Color |
Ā Havana (587983) |
| Shape |
Ā Pillow |
| Material | Ā Acetate |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 57 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Bridge Width | Ā 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |






















