š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale








Emporio Armani 2107 Sunglass
@@@
| Brand | Ā Emporio Armani |
| Model No |
Ā EA2107 |
| Color |
Ā Matte Brown (3049/13),Ā Brown (3001/13) |
| Shape |
Ā Rectangle |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 58 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Bridge Width | Ā 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $102.35
Emporio Armani 2107 Sunglassā
$102.35
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
@@@
| Brand | Ā Emporio Armani |
| Model No |
Ā EA2107 |
| Color |
Ā Matte Brown (3049/13),Ā Brown (3001/13) |
| Shape |
Ā Rectangle |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 58 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Bridge Width | Ā 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |






















