🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Emporio Armani 4150 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Emporio Armani |
| Model No |
 EA4150 |
| Color |
 Rubber Black (506387) |
| Shape |
 Rectangle |
| Material | Â Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 59 mm (XXL) |
| Temple Length | Â 145 mm |
| Bridge Width | Â 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |
$41.53
Original: $118.66
-65%Emporio Armani 4150 Sunglass—
$118.66
$41.53Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Emporio Armani |
| Model No |
 EA4150 |
| Color |
 Rubber Black (506387) |
| Shape |
 Rectangle |
| Material | Â Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 59 mm (XXL) |
| Temple Length | Â 145 mm |
| Bridge Width | Â 18 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |






















