🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Burberry 4395 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Burberry |
| Model | BE4395 |
| Color | Black (300187), Blue (405880) |
| Shape | Square |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $55.11
Original: $157.46
-65%Burberry 4395 Sunglass—
$157.46
$55.11Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Burberry |
| Model | BE4395 |
| Color | Black (300187), Blue (405880) |
| Shape | Square |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Temple Width | 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























