🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Burberry 4434 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Burberry |
| Model No | Â BE4434 |
| Color | Top Black On Vintage Check (412187) |
| Shape | Â Rectangle |
| Material | Â Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 57 mm |
| Temple Length | Â 145 mm |
| Bridge Width | Â 20 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |
$52.94
Original: $151.25
-65%Burberry 4434 Sunglass—
$151.25
$52.94Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Burberry |
| Model No | Â BE4434 |
| Color | Top Black On Vintage Check (412187) |
| Shape | Â Rectangle |
| Material | Â Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 57 mm |
| Temple Length | Â 145 mm |
| Bridge Width | Â 20 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |
























