š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Burberry 4251Q Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Burberry |
| Model No | Ā BE4251Q |
| Color | Ā Dark Havana (300213) |
| Shape | Ā Butterfly |
| Material | Ā Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 53 mm |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Bridge Width | Ā 20 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
$50.22
Original: $143.49
-65%Burberry 4251Q Sunglassā
$143.49
$50.22Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Burberry |
| Model No | Ā BE4251Q |
| Color | Ā Dark Havana (300213) |
| Shape | Ā Butterfly |
| Material | Ā Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 53 mm |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Bridge Width | Ā 20 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
























