🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Matsuda M3123 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Matsuda |
| Model No | M3123 |
| Color | Tortoise Green (AG-DTO) |
| Shape | Â Rectangle |
| Material | Â Metal |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 55 mm |
| Bridge Width | Â 21 mm |
| Temple Length | Â 145 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured At | Japan |
| Imported By | Itel Opti |
$153.46
Original: $438.45
-65%Matsuda M3123 Sunglass—
$438.45
$153.46Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Matsuda |
| Model No | M3123 |
| Color | Tortoise Green (AG-DTO) |
| Shape | Â Rectangle |
| Material | Â Metal |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 55 mm |
| Bridge Width | Â 21 mm |
| Temple Length | Â 145 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured At | Japan |
| Imported By | Itel Opti |




