š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Matsuda 3153 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Matsuda |
| Model No | 3153 |
| Color | Blue (AS), Green (AG) |
| Shape | Ā Hexa |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 49 mm |
| Bridge Width | Ā 20mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured At | Japan |
| Imported By | Itel Opti |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $205.04
Original: $585.82
-65%Matsuda 3153 Sunglassā
$585.82
$205.04Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Matsuda |
| Model No | 3153 |
| Color | Blue (AS), Green (AG) |
| Shape | Ā Hexa |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 49 mm |
| Bridge Width | Ā 20mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured At | Japan |
| Imported By | Itel Opti |




