š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Matsuda 3111 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Matsuda |
| Model No | 3111 |
| Color | Golden & Blue (BG) |
| Shape | Ā Rectangle |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 60 mm |
| Bridge Width | Ā 17 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured At | Japan |
| Imported By | Itel Opti |
$227.31
Original: $649.45
-65%Matsuda 3111 Sunglassā
$649.45
$227.31Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Matsuda |
| Model No | 3111 |
| Color | Golden & Blue (BG) |
| Shape | Ā Rectangle |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 60 mm |
| Bridge Width | Ā 17 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Country of Origin | Japan |
| Manufactured At | Japan |
| Imported By | Itel Opti |




