🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale












Idee 2771 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Idee |
| Model No |
ID2771 |
| Color |
Brown Tortoise (C3), Dark Havana (C2), Black (C1) |
| Shape | Round |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Temple Length | 143 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $23.13
Idee 2771 Sunglass—
$23.13
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Idee |
| Model No |
ID2771 |
| Color |
Brown Tortoise (C3), Dark Havana (C2), Black (C1) |
| Shape | Round |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 56 mm |
| Temple Length | 143 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Country Of Origin | CHINA |






















