🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale








Idee 2753
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Â Idee |
| Model No |
 ID2753 |
| Color |
 Brown Tortoise (C2), Purple (C4) |
| Shape | Â Rectangle |
| Material | Â Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 54 mm |
| Temple Length | Â 145 mm |
| Bridge Width | Â 17 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
Select Color
From $7.03
Original: $20.09
-65%Idee 2753—
$20.09
$7.03Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Â Idee |
| Model No |
 ID2753 |
| Color |
 Brown Tortoise (C2), Purple (C4) |
| Shape | Â Rectangle |
| Material | Â Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 54 mm |
| Temple Length | Â 145 mm |
| Bridge Width | Â 17 mm |
| Country Of Origin | CHINA |






















