š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale








Idee 2756 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Idee |
| Model No |
Ā ID2756 |
| Color |
Ā Blue TortoiseĀ (C4),Ā BlackĀ (C1) |
| Shape | Ā Rectangle |
| Material | Ā Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 55 mm |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Bridge Width | Ā 18 mm |
| Country Of Origin | CHINA |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $7.55
Original: $21.57
-65%Idee 2756 Sunglassā
$21.57
$7.55Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Idee |
| Model No |
Ā ID2756 |
| Color |
Ā Blue TortoiseĀ (C4),Ā BlackĀ (C1) |
| Shape | Ā Rectangle |
| Material | Ā Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 55 mm |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Bridge Width | Ā 18 mm |
| Country Of Origin | CHINA |






















