š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Dolce & Gabbana 6195 Sunglass
@@@
| Brand | Ā Dolce & Gabbana |
| Model No |
Ā DG6195 |
| Color |
Ā Violet (25257N) |
| Shape |
Ā Oval |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 45 mm |
| Bridge Width | Ā 22 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
$101.83
Original: $290.94
-65%Dolce & Gabbana 6195 Sunglassā
$290.94
$101.83Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
@@@
| Brand | Ā Dolce & Gabbana |
| Model No |
Ā DG6195 |
| Color |
Ā Violet (25257N) |
| Shape |
Ā Oval |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 45 mm |
| Bridge Width | Ā 22 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
























