🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale









Dolce & Gabbana 4451 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Dolce & Gabbana |
| Model No | Â DG4451 |
| Color |
 Black on Red Havana (34177N), Havana (502/73), Ginger Havana (705/9A) |
| Shape | Â Rectangle |
| Material | Â Acetate |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width |  55 mm |
| Bridge Width | Â 15 mm |
| Temple Length | Â 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $61.63
Original: $176.09
-65%Dolce & Gabbana 4451 Sunglass—
$176.09
$61.63Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Dolce & Gabbana |
| Model No | Â DG4451 |
| Color |
 Black on Red Havana (34177N), Havana (502/73), Ginger Havana (705/9A) |
| Shape | Â Rectangle |
| Material | Â Acetate |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width |  55 mm |
| Bridge Width | Â 15 mm |
| Temple Length | Â 145 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |






















