š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale







Dolce & Gabbana 4403 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Dolce & Gabbana |
| Model No | Ā DG4403 |
| Color |
Ā Havana (502/73),Dark Red Brown (322273) |
| Shape | Ā Pilot |
| Material | Ā Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 58 mm |
| Bridge Width | Ā 16 mm |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $58.64
Original: $167.54
-65%Dolce & Gabbana 4403 Sunglassā
$167.54
$58.64Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Dolce & Gabbana |
| Model No | Ā DG4403 |
| Color |
Ā Havana (502/73),Dark Red Brown (322273) |
| Shape | Ā Pilot |
| Material | Ā Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 58 mm |
| Bridge Width | Ā 16 mm |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |






















