š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Dolce & Gabbana 4464 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Dolce & Gabbana |
| Model No | Ā DG4464 |
| Color | Ā Black (501/87), Havana (502/73) |
| Shape | Ā Pilot |
| Material | Ā Acetate |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 56 mmĀ |
| Bridge Width | Ā 19 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $76.30
Original: $217.99
-65%Dolce & Gabbana 4464 Sunglassā
$217.99
$76.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Dolce & Gabbana |
| Model No | Ā DG4464 |
| Color | Ā Black (501/87), Havana (502/73) |
| Shape | Ā Pilot |
| Material | Ā Acetate |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 56 mmĀ |
| Bridge Width | Ā 19 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
























