🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Dolce & Gabbana 4268 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Dolce & Gabbana |
| Model No | Â DG4268 |
| Color | Â Black (5018G) |
| Shape | Â Round |
| Material | Â Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 52 mm (L) |
| Bridge Width | Â 22 mm |
| Temple Length | Â 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |
$53.48
Original: $152.80
-65%Dolce & Gabbana 4268 Sunglass—
$152.80
$53.48Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Dolce & Gabbana |
| Model No | Â DG4268 |
| Color | Â Black (5018G) |
| Shape | Â Round |
| Material | Â Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 52 mm (L) |
| Bridge Width | Â 22 mm |
| Temple Length | Â 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |
























