š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Dolce & Gabbana 2303 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Dolce & Gabbana |
| Model No | Ā DG2303 |
| Color | Ā Gold (02/87), Gunmetal (04/80) |
| Shape | Ā Pilot |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 61 mmĀ |
| Bridge Width | Ā 12 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $84.17
Original: $240.48
-65%Dolce & Gabbana 2303 Sunglassā
$240.48
$84.17Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Dolce & Gabbana |
| Model No | Ā DG2303 |
| Color | Ā Gold (02/87), Gunmetal (04/80) |
| Shape | Ā Pilot |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 61 mmĀ |
| Bridge Width | Ā 12 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
























