š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale








Dolce & Gabbana 2277 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Dolce & Gabbana |
| Model No | Ā DG2277 |
| Color | Ā Golden Black (02/87),Ā Havana (02/73) |
| Shape | Ā Pilot |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 57 mm (XL) |
| Bridge Width | Ā 18 mm |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $63.80
Original: $182.29
-65%Dolce & Gabbana 2277 Sunglassā
$182.29
$63.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Dolce & Gabbana |
| Model No | Ā DG2277 |
| Color | Ā Golden Black (02/87),Ā Havana (02/73) |
| Shape | Ā Pilot |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 57 mm (XL) |
| Bridge Width | Ā 18 mm |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
























