🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Calvin Klein Jeans 21618 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Calvin Klein Jeans |
| Model | CKJ 21618 |
| Color |
Dark Brown (001) |
| Shape |
Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country of origin | China/Vietnam/Italy |
| Manufactured at | MARCOLIN USA |
| Imported by | Sterling metaplast india pvt ltd |
$30.53
Original: $87.23
-65%Calvin Klein Jeans 21618 Sunglass—
$87.23
$30.53Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Calvin Klein Jeans |
| Model | CKJ 21618 |
| Color |
Dark Brown (001) |
| Shape |
Square |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
| Country of origin | China/Vietnam/Italy |
| Manufactured at | MARCOLIN USA |
| Imported by | Sterling metaplast india pvt ltd |
















