🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Calvin Klein 20136 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Calvin Klein |
| Model | CK 22518S |
| Color |
Brown (001) |
| Shape |
Cat Eye |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Country of Origin | China/Vietnam/Italy |
| Manufactured at | MARCOLIN USA |
| Imported by | Sterling metaplast india pvt ltd |
$34.55
Original: $98.71
-65%Calvin Klein 20136 Sunglass—
$98.71
$34.55Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Calvin Klein |
| Model | CK 22518S |
| Color |
Brown (001) |
| Shape |
Cat Eye |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Country of Origin | China/Vietnam/Italy |
| Manufactured at | MARCOLIN USA |
| Imported by | Sterling metaplast india pvt ltd |
















