🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Calvin Klein Jeans 21216 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Calvin Klein Jeans |
| Model | CKJ 21216 |
| Color |
Gun Metal (040) |
| Shape |
Pillow |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Country of origin | China/Vietnam/Italy |
| Manufactured at | MARCOLIN USA |
| Imported by | Sterling metaplast india pvt ltd |
$30.53
Original: $87.23
-65%Calvin Klein Jeans 21216 Sunglass—
$87.23
$30.53Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Calvin Klein Jeans |
| Model | CKJ 21216 |
| Color |
Gun Metal (040) |
| Shape |
Pillow |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 58 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Country of origin | China/Vietnam/Italy |
| Manufactured at | MARCOLIN USA |
| Imported by | Sterling metaplast india pvt ltd |
















