š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale












Burberry 4432U Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Burberry |
| Model No | Ā BE4432U |
| Color |
Dark Havana (300281), Violet (411387), Top Black on Vintage Check (412187) |
| Shape | Ā Phantos |
| Material | Ā Acetate |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 54 mm |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Bridge Width | Ā 19 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $143.49
Burberry 4432U Sunglassā
$143.49
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Burberry |
| Model No | Ā BE4432U |
| Color |
Dark Havana (300281), Violet (411387), Top Black on Vintage Check (412187) |
| Shape | Ā Phantos |
| Material | Ā Acetate |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 54 mm |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Bridge Width | Ā 19 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
























