🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Burberry 3138 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Burberry |
| Model No | BE3138 |
| Color | Light Gold (11098G) |
| Shape | Pilot |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 61 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 14 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$143.49
Burberry 3138 Sunglass—
$143.49
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Burberry |
| Model No | BE3138 |
| Color | Light Gold (11098G) |
| Shape | Pilot |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 61 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 14 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |






















