š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Burberry 3125 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Burberry |
| Model No | Ā BE3125 |
| Color | Ā Gold (101773) |
| Shape | Ā Pilot |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 59 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Bridge Width | Ā 15 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $52.94
Original: $151.25
-65%Burberry 3125 Sunglassā
$151.25
$52.94Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Burberry |
| Model No | Ā BE3125 |
| Color | Ā Gold (101773) |
| Shape | Ā Pilot |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 59 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Bridge Width | Ā 15 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |






















