🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Burberry 4370U Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Burberry |
| Model No | BE4370U |
| Color | Shining Pink (40295M), White (3007/87) |
| Shape |
Round |
| Material |
Injected |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 49 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 22 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $60.00
Original: $171.43
-65%Burberry 4370U Sunglass—
$171.43
$60.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Burberry |
| Model No | BE4370U |
| Color | Shining Pink (40295M), White (3007/87) |
| Shape |
Round |
| Material |
Injected |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 49 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 22 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























