🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Burberry 4364 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Burberry |
| Model No | BE4364 |
| Color | Black (39428G) |
| Shape | Square |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 49 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$151.25
Burberry 4364 Sunglass—
$151.25
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Burberry |
| Model No | BE4364 |
| Color | Black (39428G) |
| Shape | Square |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 49 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Bridge Width | 21 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























