🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Burberry 4344 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Burberry |
| Model No | BE4344 |
| Color | Black (300187) |
| Shape | Square |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
$55.11
Original: $157.46
-65%Burberry 4344 Sunglass—
$157.46
$55.11Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Burberry |
| Model No | BE4344 |
| Color | Black (300187) |
| Shape | Square |
| Material | Metal |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 51 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 20 mm |
























