🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Burberry 4308 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Burberry |
| Model No | Â BE4308 |
| Color |
 Pink (4006/13), Black (385387)  |
| Shape | Â Square |
| Material | Â Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 56 mm |
| Temple Length | Â 140 mm |
| Bridge Width | Â 16 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $48.05
Original: $137.28
-65%Burberry 4308 Sunglass—
$137.28
$48.05Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Burberry |
| Model No | Â BE4308 |
| Color |
 Pink (4006/13), Black (385387)  |
| Shape | Â Square |
| Material | Â Shell |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 56 mm |
| Temple Length | Â 140 mm |
| Bridge Width | Â 16 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |
























