š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Balmain MONSIEUR Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Balmain |
| Model No | MONSIEUR |
| Color | Gld/Bne (153) |
| Shape | Ā Oval |
| Material | Ā Metal |
| Type | Rimless |
| Lens Width | Ā 53 mm |
| Bridge Width | Ā 18 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Country of Origin | Italy |
$295.51
Original: $844.32
-65%Balmain MONSIEUR Sunglassā
$844.32
$295.51Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Balmain |
| Model No | MONSIEUR |
| Color | Gld/Bne (153) |
| Shape | Ā Oval |
| Material | Ā Metal |
| Type | Rimless |
| Lens Width | Ā 53 mm |
| Bridge Width | Ā 18 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Country of Origin | Italy |




