š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Balmain ENVIE B Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Balmain |
| Model No | ENVIE B |
| Color | Brn/Gld (140) |
| Shape | Ā Butterfly |
| Material | Ā Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 54 mm |
| Bridge Width | Ā 18 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Country of Origin | Italy |
$240.51
Original: $687.16
-65%Balmain ENVIE B Sunglassā
$687.16
$240.51Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Balmain |
| Model No | ENVIE B |
| Color | Brn/Gld (140) |
| Shape | Ā Butterfly |
| Material | Ā Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 54 mm |
| Bridge Width | Ā 18 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Country of Origin | Italy |




