š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Balmain IMPERIAL Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Balmain |
| Model No | IMPERIAL |
| Color | Blk-GldĀ (145A) |
| Shape | Ā Butterfly |
| Material | Ā Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 53 mm |
| Bridge Width | Ā 17 mm |
| Temple Length | Ā 143 mm |
| Country of Origin | Italy |
$213.08
Original: $608.79
-65%Balmain IMPERIAL Sunglassā
$608.79
$213.08Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Balmain |
| Model No | IMPERIAL |
| Color | Blk-GldĀ (145A) |
| Shape | Ā Butterfly |
| Material | Ā Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 53 mm |
| Bridge Width | Ā 17 mm |
| Temple Length | Ā 143 mm |
| Country of Origin | Italy |




