š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale









Akila ARES 2125 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Akila |
| Model | ARES 2125 |
| Color | Tortoise/Sky Blue(94-24),Ā Black/Yellow(01-78)Ā |
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 47 mm |
| Bridge Width | Ā 23 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | China |
| Manufactured at | Minus Plus LLC |
| Imported by | Via Lux LLP |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $212.11
Akila ARES 2125 Sunglassā
$212.11
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Akila |
| Model | ARES 2125 |
| Color | Tortoise/Sky Blue(94-24),Ā Black/Yellow(01-78)Ā |
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 47 mm |
| Bridge Width | Ā 23 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | China |
| Manufactured at | Minus Plus LLC |
| Imported by | Via Lux LLP |




