š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Akila 2451 TITAN Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Akila |
| Model | 2451 TITAN Ā |
| Color | Sil/Brown (05-67) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Metal-Titanium |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 53 mm |
| Bridge Width | Ā 20 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | China |
| Manufactured at | Minus Plus LLC |
| Imported by | Via Lux LLP |
$279.37
Akila 2451 TITAN Sunglassā
$279.37
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Akila |
| Model | 2451 TITAN Ā |
| Color | Sil/Brown (05-67) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Metal-Titanium |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 53 mm |
| Bridge Width | Ā 20 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Country of Origin | China |
| Manufactured at | Minus Plus LLC |
| Imported by | Via Lux LLP |




