š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Akila 2402 Syndicate Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Akila |
| Model | 2402 Syndicate |
| Color | BROWN - AMBER - GRADIENT ( 62-86) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 48 mm |
| Bridge Width | Ā 25 mm |
| Temple Length | 147 mm |
| Country of Origin | China |
| Manufactured at | Minus Plus LLC |
| Imported by | Via Lux LLP |
$212.11
Akila 2402 Syndicate Sunglassā
$212.11
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Akila |
| Model | 2402 Syndicate |
| Color | BROWN - AMBER - GRADIENT ( 62-86) |
| Shape | Rectangle |
| Material | Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 48 mm |
| Bridge Width | Ā 25 mm |
| Temple Length | 147 mm |
| Country of Origin | China |
| Manufactured at | Minus Plus LLC |
| Imported by | Via Lux LLP |




