🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

ACME 55 LENSES (4pc Pack)
Power to be taken post checkout
- Monthly Disposable Lens
- 4 Pieces Pack
Power Range
- Spherical : -0.50 to -20.00
@@@
| Manufacturer | Â Acme |
| Brand | Â Acme |
| Material | Â Hioxyfilcon A |
| Disposability | Â Monthly Disposable |
| Base Curve | Â 8.6 mm |
| Central Thickness | Â 0.12 mm |
| Diameter | Â 14.20 mm |
| Water Content | Â 55% |
| Packaging | Â 4 Pieces Lens per Box |
| Share Your Power | Â Whatsapp Your Prescription @ 9007787761 or mail us at [email protected] |
Select Select Quantity
From $2.24
Original: $6.39
-65%ACME 55 LENSES (4pc Pack)—
$6.39
$2.24Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Power to be taken post checkout
- Monthly Disposable Lens
- 4 Pieces Pack
Power Range
- Spherical : -0.50 to -20.00
@@@
| Manufacturer | Â Acme |
| Brand | Â Acme |
| Material | Â Hioxyfilcon A |
| Disposability | Â Monthly Disposable |
| Base Curve | Â 8.6 mm |
| Central Thickness | Â 0.12 mm |
| Diameter | Â 14.20 mm |
| Water Content | Â 55% |
| Packaging | Â 4 Pieces Lens per Box |
| Share Your Power | Â Whatsapp Your Prescription @ 9007787761 or mail us at [email protected] |



















