š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Vogue 5585S Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Vogue |
| Model | VO55845S |
| Color |
Ā Dark Havana (W65673) |
| Shape |
Ā Irregular |
| Material |
Ā Acetate |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 54 mm |
| Temple Width | Ā 140 mm |
| Bridge Width | Ā 22 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
$16.00
Original: $45.71
-65%Vogue 5585S Sunglassā
$45.71
$16.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Vogue |
| Model | VO55845S |
| Color |
Ā Dark Havana (W65673) |
| Shape |
Ā Irregular |
| Material |
Ā Acetate |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 54 mm |
| Temple Width | Ā 140 mm |
| Bridge Width | Ā 22 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
























