🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale








Rayban 4314N Sunglass
Â
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB4314N |
| Colour | Pink (1282/A5), Tortoise (1248/3L) |
| Shape | Cat Eye |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 18 mm |
Select Color
Select Material
Select Type
From $104.40
Rayban 4314N Sunglass—
$104.40
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Â
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
| Brand | Rayban |
| Model No | RB4314N |
| Colour | Pink (1282/A5), Tortoise (1248/3L) |
| Shape | Cat Eye |
| Material | Shell |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 54 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Bridge Width | 18 mm |






















