🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Vogue 5484S Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Vogue |
| Model | VO5484S |
| Color | Â Black (W4487) |
| Shape | Â Cat eye |
| Material | Â Injected |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 57 mm |
| Bridge Width | Â 16 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |
$14.64
Original: $41.82
-65%Vogue 5484S Sunglass—
$41.82
$14.64Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Vogue |
| Model | VO5484S |
| Color | Â Black (W4487) |
| Shape | Â Cat eye |
| Material | Â Injected |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 57 mm |
| Bridge Width | Â 16 mm |
| Temple Length | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |
























