🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Vogue 2020 Kids Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Vogue |
| Model No | VO2020 |
| Color |
Transparent Sage (303287) |
| Shape | Cat Eye |
| Material | Injected |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 48 mm |
| Temple Length | 125 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$28.64
Vogue 2020 Kids Sunglass—
$28.64
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Vogue |
| Model No | VO2020 |
| Color |
Transparent Sage (303287) |
| Shape | Cat Eye |
| Material | Injected |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 48 mm |
| Temple Length | 125 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























