🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Vogue 2003 Kids Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Vogue |
| Model No | Â VO2003 |
| Color | Top Bordeaux (27768D) |
| Shape | Â Cat Eye |
| Material | Â Injected |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 46 mm |
| Temple Length | Â 125 mm |
| Bridge Width | Â 17 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |
$9.48
Original: $27.09
-65%Vogue 2003 Kids Sunglass—
$27.09
$9.48Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Vogue |
| Model No | Â VO2003 |
| Color | Top Bordeaux (27768D) |
| Shape | Â Cat Eye |
| Material | Â Injected |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width | Â 46 mm |
| Temple Length | Â 125 mm |
| Bridge Width | Â 17 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Â |
























