🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



Versace 4415U Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Versace |
| Model No | Â VE4415U |
| Color | Â Black (GB1/87) |
| Shape | Â Cat Eye |
| Material | Â Injected |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width |  52 mm |
| Temple Length | Â 145 mm |
| Bridge Width | Â 21 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$176.85
Versace 4415U Sunglass—
$176.85
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Â Versace |
| Model No | Â VE4415U |
| Color | Â Black (GB1/87) |
| Shape | Â Cat Eye |
| Material | Â Injected |
| Type | Â Full Rim |
| Lens Width |  52 mm |
| Temple Length | Â 145 mm |
| Bridge Width | Â 21 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Â 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























