š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale






Swarovski 6010 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Swarovski |
| Model | Ā SK6010 |
| Color | Ā Black (103887), Opal Green (2003/1) |
| Shape | Ā Cat Eye |
| Material | Ā MetalĀ |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 53 mm |
| Temple Width | Ā 140 mm |
| Bridge Width | Ā 17 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
Select Select Color
Select Select Lens Type
From $68.96
Original: $197.03
-65%Swarovski 6010 Sunglassā
$197.03
$68.96Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Swarovski |
| Model | Ā SK6010 |
| Color | Ā Black (103887), Opal Green (2003/1) |
| Shape | Ā Cat Eye |
| Material | Ā MetalĀ |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 53 mm |
| Temple Width | Ā 140 mm |
| Bridge Width | Ā 17 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
























