š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Salvatore Ferragamo 278 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Salvatore Ferragamo |
| Model No | Ā SF 278 |
| Color | Ā Brown GradientĀ (069) |
| Shape | Ā Square |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 60 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Bridge Width | Ā 14 mm |
| Country of Origin | Italy / Japan |
| Manufactured At | Marcolin USA |
| Imported By | Sterling Metaplast India Pvt. Ltd. |
$82.52
Original: $235.76
-65%Salvatore Ferragamo 278 Sunglassā
$235.76
$82.52Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Salvatore Ferragamo |
| Model No | Ā SF 278 |
| Color | Ā Brown GradientĀ (069) |
| Shape | Ā Square |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 60 mm |
| Temple Length | Ā 145 mm |
| Bridge Width | Ā 14 mm |
| Country of Origin | Italy / Japan |
| Manufactured At | Marcolin USA |
| Imported By | Sterling Metaplast India Pvt. Ltd. |


