š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Salvatore Ferragamo 1012 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Salvatore Ferragamo |
| Model No | Ā SF1012 |
| Color | Ā Brown (001) |
| Shape | Ā Rectangle |
| Material | Ā Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 53 mm |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Bridge Width | Ā 19 mm |
| Country of Origin | Italy / Japan |
| Manufactured At | Marcolin USA |
| Imported By | Sterling Metaplast India Pvt. Ltd. |
$185.70
Salvatore Ferragamo 1012 Sunglassā
$185.70
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ā Salvatore Ferragamo |
| Model No | Ā SF1012 |
| Color | Ā Brown (001) |
| Shape | Ā Rectangle |
| Material | Ā Shell |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 53 mm |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Bridge Width | Ā 19 mm |
| Country of Origin | Italy / Japan |
| Manufactured At | Marcolin USA |
| Imported By | Sterling Metaplast India Pvt. Ltd. |


