🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Ray-Ban 2299 Sunglass
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB2299 |
| Color |
Striped Havana (954/51) |
| Shape |
Cat Eye |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 52 mm (S), 55 mm (M) |
| Bridge Width | 20 mm |
| Temple Width | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, VIA VALCOZZENA, 10 32021 AGORDO, ITALY |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
$45.95
Original: $131.30
-65%Ray-Ban 2299 Sunglass—
$131.30
$45.95Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
POWER TO BE TAKEN POST CHECKOUT
@@@
| Brand | Ray-Ban |
| Model | RB2299 |
| Color |
Striped Havana (954/51) |
| Shape |
Cat Eye |
| Material | Acetate |
| Type | Full Rim |
| Lens Width | 52 mm (S), 55 mm (M) |
| Bridge Width | 20 mm |
| Temple Width | 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, VIA VALCOZZENA, 10 32021 AGORDO, ITALY |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506 |
























