š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale




Prada 50WS Sunglass
@@@
| Brand | Ā Prada |
| Model No | Ā PR50WS |
| Color | Ā Pale Gold (ZVN4K0) |
| Shape | Ā Irregular |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 58 mm |
| Bridge Width | Ā 18 mm |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
$93.40
Original: $266.85
-65%Prada 50WS Sunglassā
$266.85
$93.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
@@@
| Brand | Ā Prada |
| Model No | Ā PR50WS |
| Color | Ā Pale Gold (ZVN4K0) |
| Shape | Ā Irregular |
| Material | Ā Metal |
| Type | Ā Full Rim |
| Lens Width | Ā 58 mm |
| Bridge Width | Ā 18 mm |
| Temple Length | Ā 140 mm |
| Country Of Origin | ITALY |
| Manufacturing Details | LUXOTTICA SRL, Via VALCOZZENA, 10 Ā 32021, AGORDO |
| Importer | LUXOTTICA INDIA EYEWEAR PVT.LTD., c/o DB SCHENKER INDIA PVT.LTD., VILLAGE-KHURRAMPUR, FARUKHNAGAR, DISTRICT-GURGAON, HARYANA-122506Ā |
























